Aslı 💋 henüz 21 yaşındayım inanılmaz çok azdım, beni götten veya amcığımdan sikebilir misin? o zaman tıkla ve ara hemen.. 😊 Telefon Numaram: 003225889094

Bilgilendirme

Sohbet Hattı Nedir?

Sohbet Hattı Nedir? Türkiye’de hizmet vermekte olan sohbet hattı numaraları kullanıcılarının güzel ve kaliteli vakit geçirebilmeleri için tasarlanmış; tanışma, tartışma, sesli sohbet, arkadaşlık ve cinsellik konularında hizmet veren kadın operatörler ile telefon numaranız görünmeden dilediğiniz konuda sohbet edebileceğiniz güvenli bir konuşma platformudur. Hizmetimiz sayesinde yeni arkadaşlar edinebilir, cinsellik hakkında kimseyle konuşamadığınız konuları rahatlıkla kadın operatörlerimiz ile konuşabilirsiniz.

Nasıl Arama Yapabilirim?

Sohbet hattı numaralarına Turkcell, Turk Telekom, Vodafone operatörlerine bağlı cep telefonlarınızdan sitemiz üzerinde bulunan numaraları arayarak ulaşabilirsiniz.

Ücretlendirme

Ücretlendirme tüm operatörlerden tüm vergiler dahil dakikası 15.40₺’dir. Ücretlendirme görüşmeye başladığınız andan itibaren başlar. Kredi kartı gerekmez veya abonelik, abonmanlık gerektirmez sadece konuştuğunuz dakika kadar ücret ödersiniz.

Hattımı Yurt Dışı Aramalarına Nasıl Açabilirim?

Turkcell’e mesaj gönderip açmak için tıklayın

Turk Telekom’a mesaj gönderip açmak için tıklayın

Vodafone’a mesaj gönderip açmak için tıklayın

Bu websitesi sadece 18 yaş üzeri reşit ziyaretçiler için tasarlanmış bir sohbet sitesidir.